Susret studenata Menadžmenta u medijima sa TV studijom

I ove školske godine, naši studenti koji pohađaju studijski program Menadžment u medijima, su imali priliku da se upoznaju su se sa organizacijom rada u TV studiju RTV Vojvodine.

Za tako očiglednu nastavu se pobrinula prof. dr Danica Aćimović, koja je studente povela na snimanje emisije Neka pesma kaže, koju već 15 godina uređuje Nataša Ilić Jovanović, koja je na FAM-u završila osnovne studije i nastavila da se usavršava u medijima, kao master na Fakultetu tehničkih nauka.

Na naše veliko zadovoljstvo, uobičajena praksa snimanja emisije bez publike je ovoga puta izmenjena, tako da je Nataša studentima FAM-a posvetila deo emisije, rečju i slikom, pokazujući ih kamerama kao izuzetne goste/posmatrače u studiju, i njene buduće kolege.

Emisija se premijerno emituje utorkom (RTV Vojvodina, prvi kanal u 21.00 časova), a gledaoci koji prate Radio televiziju Republike Srpske je mogu pratiti i na nedeljom u 21.15 časova (RTRS).