Učenici osnovnih i srednjih škola iz Gračanice gosti F@Mtime-a

Učenici osnovnih i srednjih škola iz Gračanice gosti F@Mtime-a

Redakcija F@Mtime je 22. aprila bila domaćin učenicima dve srednje i nekoliko osnovnih škola iz opštine Gračanica sa Kosova.

Druženje smo započeli u našem kafeu, kao što je i red, malim osveženjem i „razgovorom upoznavanja“. Obilazak fakulteta završen je u Video i Audio studiju, gde su Ljiljana Lj. Bulatović, Mladen Mutavdžić i Stevan Pecić goste upoznali sa kompletnim procesom nastanka jednog magazina kakav je F@Mtime, kao i sa načinom izvođenja nastave na studijskom programu Menadžment u medijima na predmetima Uvod u medije, Komuniciranje 1, 2 i 3, Novinarstvo, Analitičko novinarstvo, Radio i televizija, Teorija i tehnologija štampe, Film i fotografija.

Detalje i utiske naših malih – velikih gostiju o poseti našem Fakultetu i redakciji F@Mtime čitajte opširnije u broju koji je u pripremi.