Tribina Work and Travel & FAM

Tribina „Work and Travel & FAM“, u organizaciji Studentskog parlamenta FAM-a, će se održati 15. decembra 2014. godine (ponedeljak) u terminu od 10.45 do 11.30 časova u prostorijama HUB-a FAM-a.

Tribinu će održati Paul Christopher Gomez i Ivana Gomez, osnivači American Spirit škole, koja je prva škola konverzacije na engleskom jeziku na našim prostorima. Paul i Ivana su sa Work and Travel agencijama sarađivali dve godine, nakon čega su došli na ideju da i sami otvore jednu takvu u okviru škole,  koja sada učestvuje kao pravi posrednik u putovanju studenata i doživljaju Amerike.

Teme tribine su: „Work and Travel“ program, upoznavanje studenata sa načinima i uslovima prijave, kao i upoznavanje studenata o detaljima samog odlaska u Sjedinjene Američke Države.

Dobrodošli.

POGLEDAJTE JOŠ