Studenti FAM-a u poseti RTV-u

U petak, 20. decembra 2019. godine, studenti druge i treće godine Fakulteta za menadžment (studijski program Menadžment u medijima), u okviru predmeta Veštine medijske prakse, prisustvovali su snimanju TV emisije Tabloid, autora Saše Filipovića.

Praktičan rad je za studente Menadžmenta u medijima neophodan preduslov sticanja ključnih kompetencija.

Prisustvo snimanju TV emisije Tabloid je studentima pomoglo da se upoznaju sa procesom izrade ove jednosatne emisije, koji, kada ide sve po planu, traje nekoliko sati, ali budući da na realizaciji ove emisije radi „uigrani tim“, ovoga puta je sve potrajalo nešto kraće.

Tabloid je autorski serijal Saše Filipovića, koji se emituje nedeljom u 14.00 časova i ima staž od gotovo četvrt veka (tj. kako i sam autor voli da napomene – u pitanju je najdugovečniji zabavno-muzički šou program od Vardara pa do Triglava).

U emisiji gostuju neke od najpopularnijih ličnosti iz regiona koje, uz Sašu Filipovića, ugošćava i Milica Rakanović, čime je ovaj „laloški celofan“ dobio dozu lepršavosti, uz malo ironije, pa i zdrave provokacije.

U nastavku vam prenosimo fotografije iz TV studija Radio-televizija Vojvodine.