Sportski dan na FAM-u

Tokom Sportskog dana na FAM-u, koji je 6. juna 2019. organizovan u sklopu redovnih aktivnosti usmerenih na unapređenje nastave i opšteg rada fakulteta, naši dragi studenti, odbojkaši i odbojkašice Odbojkaškog kluba Crvena Zvezda, od kojih su mnogi i reprezentativci Srbije, su se sastali sa dekanom, prof. dr Goranov Kvrgićem, i prodekanom za nastavu, prof. dr Vesnom Ćilerdžić.

U razgovoru sa  upravom fakulteta, studenti su ukazali na izazove sa kojima se susreću u nastojanju da uklope obaveze koje zahteva studiranje, sa obavezama koje donosi nastojanje da se ostvari i održi uspešna sportska karijera.

Ujedno, koleginice i kolege su iskoristile priliku da se dodatno upoznaju sa radom uprave i administracije fakulteta, kao i da razmene iskustva i dodatno se upoznaju sa radom pri ostalim studijskim programima koje ne pohađaju, i zašto da ne – da se i dodatno fotografišu u atmosferi koja ovoga puta nije uključivala nastavu.

Prenosimo vam nekoliko fotografija sa Sportskog dana.