Prezentacija našeg učešća na Menadžerijadi 2013.

Prezentacija našeg učešća na Menadžerijadi 2013.

U utorak 19.03.2013. god. u svečanom amfiteatru Fakulteta sa početkom u 13h održala se kratka prezentacija našeg učešća na Menadžerijadi 2013. koja se održava u Grčkoj (Halkidiki) u periodu od 8. do 12. maja. Menadžerijada je najveće sportsko edukativno studentsko takmičenje u regionu, sa tradicijom dugom 10 godina. Svake godine u maju se okupi preko 1000 studenata sa više od 15 fakulteta iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne gore, sa ciljem da se takmiče u znanju i sportu, kao i da se dobro zabave tokom 5 dana koliko manifestacija traje. Na Menadžerijadi se takmiče studenti sledećih fakulteta: FTN, FON, FAM, PEP, Singidunum, Fabus, FPPS, Slobomir Doboj, Ekonomski fakulteti iz Niša, Podgorice, Kragujevca, Zagreba, Fakultet za orgnaizacione vede Maribor, Fakultet za strojarstvo i brodogradnju Zagreb, FTN iz Zrenjanina, Tehnički fakultet Bor, Union Beograd. Predstavnici Studenskog parlamenta Fakulteta za menadžment predstavili su naše učešće i dosadašnja ostvarenja prikazom kratkih filmova, svih aktivnosti i mogućnosti saradnje sa kolegama sa drugih Fakulteta. Ostvareni rezultati prethodnih godina, o kojima svedoče i naši trofeji, najbolja su reklama primenjenog znanja, timskog duha i zajedništva koje naš Fakultet neguje godinama.