Partnerstvo Opštine Sremski Karlovci i FAM-a

Opština Sremski Karlovci i Fakultet za menadžment su potpisali ugovor o poslovno-tehničkoj saradnji.

Svečano potpisivanje ugovora je obavljeno u sredu, 19. oktobra 2016. u prostorijama Fakulteta za menadžment. Ispred Opštine Sremski Karlovci, ugovor je potpisao Nenad Milenković, predsednik Opštine Sremski Karlovci, a ispred Fakulteta za menadžment, u ime dekana, prof. dr Gorana Kvrgića, ugovor je potpisala Bojana Ristić, marketing menadžer fakulteta.

Kao što je istakao Nenad Milenković, predsednik Opštine Sremski Karlovci, potpisivanje ovog ugovora je dokaz da prosvetne ustanove i izvršna vlast mogu i imaju zaista dovoljno razloga za saradnju. Milenković je dodao i da je siguran da će ova saradnja u budućnosti postati i vrlo praktična, vrlo vidljiva i da će benefit imati stanovnici Sremskih Karlovaca kao i svi mladi ljudi koji se budu školovali u ovoj visokokvalitetnoj ustanovi.

Neposredno po potpisanom sporazumu, FAM će raspisati konkurs za dve stipendije, koje će omogućiti to da svoje mladih stanovnika Sremskih Karlovaca – besplatno studiraju.