NEWS

Noć kratkog filma na FAM-u

by

„Noć kratkog filma“, održaće se 15.12.2016. godine u 16h u amfiteatru Fakulteta za menadžment FAM, a organizuju ga studenti IV godine.

Tokom ove noći biće prikazani kratki filmovi mladih umetnika, kako iz Novog Sada, tako i iz čitave Srbije.
Pored toga što ovaj događaj pruža mogućnost promovisanja mladim umetnicima, on se bavi i širenjem interesovanja o kratkom filmu kod publike, a još jedan od njegovih ciljeva je i taj da Sremskim Karlovcima udahne neki novi i moderniji duh.

Događaj će upotpuniti i tribina pod nazivom „Put kratkog filma na kojoj će gostovati rediteljka Sonja Petrović i Nina Latinović (predsednica nezavisnog filmskog centra „Kino klub“ , Novi Sad i direktorica festivala malih i nezavisnih filmskih produkcija FilmskiFront) .

Other News