NEWS

LIKUM i FAM – Izložba u prostorijama FAM-a

by

Fakultet za menadžment i Udruženje likovnih umetnika – LIKUM vas pozivaju da prisustvujete otvaranju Prolećne izložbe slikara, koja će se održati 24. marta 2018. u 18.00 časova, u HUB-u Fakulteta za menadžment (Njegoševa 1a, Sremski Karlovci).

U muzičko pesničkom delu gostovaće: Gordana Mišev, Vesna Fekete, Ivana Olujić i Boban Dževerdanović.

Udruženje likovnih umetnika – LIKUM, koje okuplja više od 60 članova, osnovano je 2002. godine i od tada je imao niz značajnih izložbi domaćeg i međunarodnog karaktera, na kojima su članovi LIKUM-a osvajali značajna priznanja.

U toku 2017. godine LIKUM je realizovao izložbu u Begeču, koloniju u Somboru, učestvovao je na memorijalnoj koloniji u Bačkoj Palanci, realizovao koloniju u Zrenjaninu, likovnu koloniju u Gospođincima, likovnu koloniju za invalide rada u Novom Sadu, učestvovao na međunarodnoj smotri MIRK – na kojoj je 14 članova LIKUM-a dobilo priznanja za osvojeno prvo mesto, 10 članova za osvojeno drugo mesto 3 diplome za treće mesto… saznajte više na Facebook stranici LIKUM-a na ovom linku.

Other News