NEWS

Humanitarna predstava „Zvezdana prašina“

by

Zvezdana prasina - 18maj2015

Humanitarna predstava „Zvezdana prašina“, u izvođenju članova Dramske sekcije Fakulteta za menadžment, će se po treći put odigrati u sredu, 20. maja 2015. godine, u 19.00 časova u Teatru 34 (Nikole Pašića 34, Novi Sad). Cena ulaznice je 200 dinara.

Ovog puta cilj studenata FAM-a je da prikupe sredstva za operaciju Nemanje Ćurića, koji je nakon teške saobraćajne nesreće ostao paralizovan.

Glumački sastav „Drama Fama“, koji ovog puta broji osam članova, na čelu sa Đurom Skendžićem, rediteljem ove predstave, se nalazi u prilici da na ovaj način makar malo pomogne Nemanji. Ovim putem pozivamo sve zainteresovane da nam se pridruže, pogledaju našu predstavu i, ukoliko to žele, doniraju i dodatna novčana sredstva za Nemanju.

Dobrodošli.

Other News