Međunarodna izložba Umetnost bez granica

HUB-u Fakulteta za menadžment, u Sremskim Karlovcima, otvorena je međunarodna izložba Umetnost bez granica.

Međunarodna izložba se održava pod pokroviteljstvom Fakulteta za menadžment, Udruženja likovnih stvaralaca Fokus Evropa za jugoistočnu Evropu (nemačko predstavništvo) i Asocijacije Fokus Evropa iz Nojdrosenfelda iz Nemačke (Focus-europa e. V. Neudrossenfeld).

Na izložbi su izložena umetnička dela umetnika iz četrnaest zemalja: Srbije, Turske, Rusije, uključujući i umetnička dela iz Republike Baškortostan (Rusija), Egipta, Belorusije, Izraela, Kazahstana, Tunisa, Crne Gore, Slovenije, Ukrajine, Bugarske i Nemačke, Posetiocima izložbe je dostupno 39 umetničkih dela.

Fotografije izloženih umetničkih dela i indeks autora možete pogledati u nastavku ove stranice.