Lavirinti Igora Vasiljeva – projekcija dokumentarnog filma

30. oktobra 2019. je na Fakultetu za menadžment, u Sremski Karlovcima, prikazan film „Lavirinti Igora Vasiljeva“.

Autore dokumentarnog filma je dočekao pun amfiteatar „Dostej Obradović“, u kojem su se nalazili dekan i profesori Fakulteta za menadžment, studenti fakulteta, veliki broj amaterskih i profesionalnih filmskih i multimedijalnih autora i gosti iz „sveta kulture i umetnosti“.

„Režiserski duo filma“, kojeg čine Andrija Dimitrijević i Miroslav-Bata Petrović, su nakon projekcije, u okviru priređenog okruglog stola, pristupnim gostima preneli svoja iskustva u vezi dvogodišnjeg procesa stvaranja ovog filma i ukazali na izazove, probleme i zadovoljstvo sa kojima se autori ovakvog i sličnih dela neizostavno susreću.

Uz autore filma, prisutnima se obratio dekan Fakulteta za menadžment, prof. dr Goran Kvrgić, koji je pozdravio sve prisutne i ukazao na značaj ovakvih događaja za obrazovanje studenata koji pohađaju studijski program „Menadžment u medijima“ i prof. dr Danica Aćimović, koja je, uz odgovornosti koordinatora ovog događaja, na sebe preuzela i ulogu moderatora okruglog stola.

U nastavku vam prenosimo fotografije sa projekcije filma.

Pogledajte video prilog sa projekcije filma