Humanitarna akcija I JA IMAM SAN

I-JA-IMAM-SAN-MASKENBAL-Home-slider-dec2014Studenti Fakulteta za menadžment iz Sremskih Karlovaca su započeli humanitarnu akciju pod nazivom „I ja imam san“, koja ima za cilj prikupljanje zimske garderobe za decu iz Dečijeg sela „Dr. Milorad Pavlović“, uzrasta od devet do dvadeset godina. Trenutno je akciju uključeno preko 10 osnovnih i srednjih škola, visokih škola i fakulteta, i ugostiteljskih preduzeća sa teritorije Novog Sada i Sremskih Karlovaca.

Programom akcije predviđeni su:

• +1. Akcija prikupljanja garderobe
    Akcija prikupljanja garderobe je u toku i trajaće do 17. decembra. Odeću je moguće donirati na jednom od 10 punktova za prikupljanje odeće, koji se nalaze širom Novog Sada i Sremskim Karlovaca, na lokacijama škola, fakulteta i ugostiteljskih objekata koji su se već pridružili akciji.

• +2. Humanitarna žurka u klubu Atelje 212
    Humanitarna žurka u klubu „Kaktus“ (Laze Telečkog, Novi Sad) je zakazana za ponedeljak, 15. decembar 2014. godine u 22.00 časa. Cilj ove žurke je da se prikupe novčana sredstva za kupovinu dodatne garderobe za decu iz Dečijeg sela.

• +3. Konferencija za novinare povodom humanitarne akcije
    Konferencija za novinare povodom velike humanitarne akcije „I ja imam san“ je zakazana za četvrtak, 18. decembar 2014. godine, u 12.00 časova, na Fakultetu za menadžment u Sremskim Karlovcima (Njegoševa 1a). Prisutnima će se obratiti organizatori akcije i predstavnici Dečijeg sela.

• +4. Humanitarni maskenbal i modna revija na kojoj će učestvovati i štićenici Dečijeg sela
    Akcija će biti zaokružena velikim humanitarnim maskenbalom i modnom revijom, koja će se održati u utorak, 23. decembra 2014. godine u 13.00 časova na Fakultetu za menadžment u Sremskim Karlovcima (Njegoševa 1a).  Maskenbal i modna revija imaju za cilj da ostvare druženje dece iz Dečijeg sela sa đacima iz osnovnih škola koji su svojim drugarima donirali garderobu.

Humanitarnu akciju „I ja imam san“ za sada su podržali:
1. Fakultet za menadžment – FAM (Njegoševa 1a, Sremski Karlovci)Dečije selo „Dr. Milorad Pavlović“;
2. Restoran Talion (Alekse Šantica 23, Novi Sad);
3. Visoka škola strukovnih studija za menadžment i poslovne komunikacije (Mitropolita Stratimirovića 110, Sremski Karlovci);
4. Karlovačka gimnazija (trg Branka Radičevića 2, Sremski Karlovci);
5. Osnovna škola „23. oktobar“ (Preradovićeva 1, Sremski Karlovci);
6. Osnovna škola „Đorđe Natošević“( Maksima Gorkog 54, Novi Sad);
7. Osnovna škola „Prva Vojvođanska Brigada“ (Seljačkih buna 51a, Novi Sad);
8. Osnovna škola „Jovan Popović“ (Ravanička 2 , Novi Sad);
9. Osnovna škola „Kosta Trifković“ (Berislava Berića 2 , Novi Sad);
10. Osnovna škola „Jožef Atila“ (Senteleki Kornela, Novi Sad);
11. Srednja poslovna menadžerska škola (Mitropolita Stratimirovića 110, Sremski Karlovci);
12. Srednja informatička škola (Mitropolita Stratimirovića 110, Sremski Karlovci).
Punktovi za prikupljanje garderobe se nalaze na svim navedenim lokacijama.

POGLEDAJTE JOŠ