FAM obogatio svoju kolekciju pehara na FTN Challenge-u

Ovog vikenda studenti FAMa takmičili su se na studentskom takmičenju čiji su organizatori bili Studentska organizacija ESTIEM i Fakultet tehničkih nauka iz Novog Sada. FTN Challenge je takmičenje namenjeno svim studentima inženjerskih, menadžerskih, ekonomskih i organizacionih nauka u Republici Srbiji. U osnovi, ono predstavlja izazov za mlade ljude koji žele da svoje znanje primene u praksi i takmiče se sa studentima ostalih prestižnih fakulteta u Srbiji, kako bi se pokazali kao kvalitetan budući kadar.

Studenti su se takmičili u tri discipline:
1. Case Study
2. Elevator Pitch
3. Debata – sistem američke parlamentarne vlade.

Prvog dana u vrlo tesnom finalu, naš debatni tim koji su činili Miloš Dugandžija i Ognjen Vujičić je osvojio drugo mesto.

Prvog dana su se takmičile i studentkinje Marina Livaja, Mladenka Bajić i Milena Vještica u disciplini Elevator Pitch i osvojile četvrto mesto.

Drugog dana takmičenja na programu su bile prezentacije u disciplini Case Study, a za FAM su se takmičili Zorica Berar, Bojan Andrejek, Dušan Radosavac i Janko Dražić. Naš tim je osvojio srebrnu medalju.

Čestitamo svim učesnicima sa nadom da će na predstojećoj Menadžerijadi postići još bolje rezultate.

POGLEDAJTE JOŠ