FAM na CHINA CEEC EDUCATION EXPO-u

Predstavnici Fakulteta za menadžment su tokom juna, za vreme China-CEEC Education EXPO-a, imali priliku da posete lučki i univerzitetski grad Ningbo, i upoznaju se sa mogućnostima koje ovaj grad pruža studentima.

Nas domaćin, Ningbo University of Technology pruža šansu studentima FAM-a da deo svog školovanja provedu na jednom od najistaknutijih univerziteta u Kini i svetu, na kojem je studentima, pored kineskog, omogućena nastava i na engleskom i ruskom jeziku.

U okviru Drugog internacionalnog sajma obrazovanja, Fakultet za menadžment je kineskim studentima i rukovodiocima univerziteta predstavio svoje programe na osnovnim i master studijama.

Izuzetno značajno iskustvo je upotpunjeno i obilaskom velikog broja kompanija koje su lideri u svom polju, kao što su – Yunsheng, CRRC i Zhejiang Zhongrui Heavy Industry Technology – koje su poznate i po tome da nude mogućnost zaposlenja najuspešnijim studentima nakon završenog školovanja.