FAM na BeST-u 2018

Sada već tradicionalno, svake godine u maju, završni izveštaj o uspesima naših predstavnika počinjemo konstatacijom – na zvanično najboljem univerzitetskom turniru u Evropi, studenti Fakulteta za menadžment i Univerziteta „UNION – Nikola Tesla“ su, naravno, opet među najboljima!

I ovogodišnji Beogradski sportski turnir (BeST 2018) će nam ostati u lepom sećanju, zato što su šampionska odličja ponele naše odbojkašice, kao i naši odbojkaši.

Košarkaši, naše čirlidersice i rukometaši su se „okitili bronzom“, a naše košarkašice su osvojile 4. mesto.

Naši atletičari su ove godine osvojili čak 11 medalja u sledećim atletskim disciplinama:
• Trka na 100 metara – 3. mesto (žene), 2. mesto (muškarci)
• Trka na 400 metara – 1. 2. i 3. mesto (muškarci)
• Trka na 800 metara – 1. mesto (žene), 1. i 3. mesto (muškarci)
• Trka na 1500 metara – 1. mesto (žene), 1. i 2. mesto (muškarci).

Stara izreka kaže - uspeh ide uspešnima - a do uspeha se, naravno, stiže odlučnim i disciplinovanim radom.

Bez lažne skromnosti – naše drage koleginice i kolege su nas već navikli na to da od njih možemo da očekujemo da uspeh na akademskom polju prenose i poslovna i sportska takmičenja.

Stoga, kao i uvek - čestitamo im od srca!