FAM na BEST-u 2017

Na zvanično najboljem univerzitetskom turniru u Evropi, studenti Fakulteta za menadžment i Univerziteta „UNION – Nikola Tesla“ su, naravno, opet među najboljima!

Ove godine su šampionska odličja ponele naše odbojkašice, kao i naši odbojkaši i košarkaši.
Vicešampioni BEST-a 2017 su – naši futsaleri, dok su se bronzanom medaljom okitili naši rukometaši.
Naši atletičari i plivači su, ove godine, poneli čak 6 medalja (4. medalje su osvojili naši atletičari, 2. naši plivači).

Stara izreka kaže – uspeh ide uspešnima –  a do uspeha se, naravno, stiže odlučnim i disciplinovanim radom. Bez lažne skromnosti – naše drage koleginice i kolege su nas već navikli na to da od njih možemo da očekujemo da uspeh na akademskom polju prenose i poslovna i sportska takmičenja.

Stoga, kao i uvek – čestitamo im od srca!