FAM na 15. Sajmu obrazovanja „Putokazi“

Fakultet za menadžment je i ove godine bio učesnik sajma obrazovanja „Putokazi“, koji je u svom jubilarnom 15. izdanju i zajedno sa „Art Ekspo“ sajmom knjiga, održan u hali Master centra Novosadskog sajma od 4. do 5. marta 2020.

Više detalja o sajmu i izlagačima možete naći na zvaničnoj prezentaciji organizatora.

Uvežbani FAM-ov tim izlagača je i ove godine bio pojačan učešćem studenata, asistenata i profesora FAM-a, koji su zajedničkim snagama sve prisutne dodatno upoznali sa sadržajem i načinom rada na osnovnim akademskim studijama, master akademskim studijama, ukazali im na planove za dalji razvoja fakulteta, i budućim kolegama pomogli da donesu jednu od kjlučnih odluka u svom profesionalnom životu.

U nastavku možete pogledati prilog sa sajma, koji su priredili naši studenti.