FAM i Ernst & Young realizovali radionicu Self Time Management

U okviru nastave na predmetu Ljudski resursi, na Fakulteu za menadžment je održana radionica “Upravljanje vremenom – Self Time Management”, koja je realizovana u saradnji sa beogradskim ogrankom kompanije Ernst & Young.

Studenti Fakulteta su bili u mogućnosti da dobiju odgovor na pitanje – zašto je važno upravljati vremenom? U pitanju je jedno od ključnih pitanja sa kojima se menadžeri današnjice svakodnevno suočavaju, pri čemu je adekvatan razvoj veština za upravljanje sopstvenim i tuđim vremenom od esencijalne važnosti za uspešnu karijeru menadžera.

Učesnici radionice su se upoznali sa alatima i tehnikama koje će im omogućiti da se na bolji način osmisle svoje i tuđe vreme i da svoje organizacione veštine usmere u pravcu što efektivnijeg, efikasnijeg i produktivnijeg rada.