FAM i Adriatik – Partnerstvo za budućnost

Delegacija crnogorskog Univerziteta „Adriatik“, sa sedištem u Baru, je 14. juna 2017. posetila FAM.

Predstavnike Unoverziteta su ugostili Nenad Milenković, predsednik Opštine Sremski Karlovci i tim Fakulteta za menadžment, na čelu sa prodekanicom prof dr. Vesnom Ćilerdžić.

Nenad Milenković je gostima poželeo prijatan boravak u Sremskim Karlovcima sa naglaskom na to da su vrata Karlovaca uvek širom otvorena za sve obrazovne institucije iz Crne Gore

Ispred Univerziteta „Adriatik“ domaćinima se na gostoprimstvu zahvalio prof. dr. Stevo Nikić, rektor Univerziteta, koji je najavio saradnju Univerziteta „Adriatik“ sa Opštinom Sremski Karlovci i FAM-om na međunarodnim projektima.

Svečanom prijemu prisustvovali su i predstavnici Generalnog konzulata Crne Gore, koji su pružili podršku uspostavljanju buduće međunarodne saradnje.