FAM dobitnik zlatne medalje za kvalitet

Fakultet za menadžment je dobitnik zlatne medalja za kvalitet Novosadskog sajma.

Fakultet za menadžment je učestvovao na ovogodišnjem Sajmu obrazovanja „Putokazi“, koji je, od 8. do 10. marta, održan u velikoj hali Master centra Novosadskog sajma.

Kolege studenti, asistenti, profesori i uprava FAM-a su „združenim snagama“ prisutnima predstavili osnovne akademske i master akademske studije, predstavili dalje pravce razvoja fakulteta, ukazali na svoja iskustva iz nastave i pokušali da prenesu „delić atmosfere“ sa predavanja i vežbi, po kojima je FAM poznat.

To da – lepe stvari, pre ili kasnije, dolaze onima koje vrede – još jednom je potvrđeno time što je Fakultetu za menadžment dodeljena zlatna medalja za kvalitet Novosadskog sajma.

Ipak, kao što to uvek radimo, ovu prestižnu nagradu doživljavamo kao podstrek da budemo još bolji u nastojanju da ispunimo svoju osnovnu misiju – da školujemo najkvalitetniji kadar u regionu.