ERASMUS PLUS seminar u Berlinu

Fakultet za menadžment, u saradnji sa Omladinskim Savezom Srbije, organizuje besplatno putovanje za svoje studente u okviru ERASMUS+ programa Evropske Komisije.

U lepom prirodnom ambijentu okoline Berlina, 5 izabranih učesnika projekta će u okviru seminara Social Dipomacy – Power of Youth i pratećih radionica i sadržaja, u periodu od 10. do 18. maja 2017. godine, razmenjivati znanja sa 25 drugih, mladih ljudi iz Evrope o:

• socijalno-demokratskim metodama,
  • preduzetništvu kao rešenju zaposlenosti mladih, i
  • kompetencijama u radu sa mladima.

Nakon projekta učesnici će dobiti zvanični YouthPass sertifikat, koji je prepoznat i prihvaćen širom Evropske unije.

Na ovom linku možete naći info paket o projektu, kao i formular za aplikaciju, koji je potrebno popuniti i poslati na imejl-adresu:  iuventa.vp@gmail.com.

Selekcija će se vršiti u dva kruga i, nakon odabira drugog kruga, troje učesnika na najviše bodova dobijaju potpunu pokrivenost troškova (putovanje, smeštaj, hrana), dok će naredna dva kandidata imati delimično pokrivene troškove (smeštaj i hrana).

Dodatne informacije možete dobiti na oficijelnoj Facebook stranici Omladinskog Saveza Srbije, na ovom linku.

Čekamo Vaše prijave.